- EDIFIER

Цена
€195 73 / 382 81 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип система | PC Speakers |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Тип система | PC Speakers |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Изходна мощност | 66 W |
| Изходна мощност | 66 W |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Честотен диапазон | 58Hz-40kHz |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Външен цвят | Бял |
| Номинално тегло | 3.07 кг |
| Включени аксесоари | Документация |
| Номинално тегло | 3.07 кг |
| Външен цвят | Бял |
| Разположение на устройството | Външен |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Честотен диапазон | 58Hz-40kHz |
| Разположение на устройството | Външен |
| Характеристики на високоговорителите | Hi-Res Audio |
| USB | 1 (USB Type C) |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Характеристики на високоговорителите | Hi-Res Audio |
| Включени аксесоари | Документация |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Тегло | 5.08кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип тонколона | За рафт |
| Захранване | Активни |
| Изходна мощност (W) | 66 W |
| Брой говорители (count) | 4 |
| Цвят | Бял |
| Импеданс (Ohm) | 4 Ω |
| Честотен обхват | 66Hz - 20kHz |
| Чувствителност (dB) | 85 dB |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Не |
| Материал на корпуса | MDF |
| Чифт | Да |
| Тегло | 5.08кг |
Edifier M60 – Рафтови тонколони с Bluetooth 5.3 и Hi-Res Audio
Потопете се в кристално чист звук с активните рафтови тонколони Edifier M60. Със своя 1-инчов копринен високоговорител и 3-инчов алуминиев драйвер, те осигуряват детайлни високи и мощни средни честоти. Bluetooth 5.3, USB-C и AUX входове ви дават свобода да свържете всяко устройство.
Ключови Предимства
- Hi-Res Audio сертификат – Насладете се на висококачествен звук с поддръжка на Hi-Res и Hi-Res Wireless.
- Универсална свързаност – Свържете се чрез Bluetooth 5.3, USB-C или 3.5 мм AUX.
- Сензорно управление – Елегантни сензорни бутони за лесно регулиране на звука и превключване на входовете.
- Мощност 66W RMS – Обграждащ звук, който изпълва всяко помещение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Активни рафтови тонколони |
| Високоговорители | 1-инчов копринен туитър + 3-инчов алуминиев драйвер (на колона) |
| Обща мощност | 66W RMS |
| Честотен обхват | 66Hz – 20kHz |
| Bluetooth версия | 5.3 |
| Входове | USB-C, 3.5 мм AUX |
| Контроли | Сензорен панел (сила на звука, вход, захранване) |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- 2 x тонколони Edifier M60 (лява и дясна)
- 1 x USB-C към USB-A кабел
- 1 x 3.5 мм AUX кабел
- 1 x Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





